Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Home / Doğum Günü / Erkeğe Doğum Günü Hediyesi – Hickies

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi – Hickies

/
/
1874 Views

Erkeklere doğum günü hediyesi ararken hep klasik hediyeler arasında sıkışıp kalıyor ve bu döngüyü artık kırmak istiyorsanız size güzel bir önerim var: Hickies. İster erkek arkadaşınıza olsun ister erkek kardeşinize, fark etmez. Her erkeğin severek kullanabileceği bir ürün. Aslında ürün kadın ayakkabılarında da çok güzel duruyor. Hatta Kendall Jenner ve Gigi Hadid gibi dünyaca ünlü modeller bu yeni nesil bağcığı kullanırken paparazzilere yakalanmış. Fakat biz şu an erkekler için değişik bir doğum günü hediyesi aradığımız için erkekler üzerinden gideceğiz 🙂

Hickies nedir?

Hickies geleneksel bağcıkların yerini alan, görünüşlerini güzelleştiren, onları sizin için daha rahat ve daha güvenli hale getiren yeni nesil bir bağcık.

Aşağıdaki resme bakarsanız geleneksel bağcıklarla olan farkını daha iyi anlayacaksınız.

Geleneksel vs. Hickies

Ayakkabılarınızda bağcıklar olduğu sürece Hickies her ayakkabıda kullanılabilir, çocuk ayakkabılardan yetişkin ayakkabılarına kadar. Bu sayede isterseniz küçük erkek kardeşinize de alabilirsiniz. Ürün esnek bir malzemeden yapıldığı için ayağınızı gevşetseniz de sıksanız da sorun olmuyor, kırılmıyor. Ayakkabıdan ayağınızı çıkardığınızda ise ne kadar gevşetmiş olsanızda eski haline geliyor.

Bu yeni nesil bağcığı sporcular bile kullanıyor ama mesela ben çocuğumun ayakkabısını bağlamaktan sıkılmış bir ebeveyn olsam kesin alırdım. Elleri, ayakları yeterli olgunluğa ulaşmadığı için ayakkabısının bağcıklarını bağlayamayan ve bu yüzden sürekli düşme tehlikesi geçiren çocuklar için de ideal, alternatif bir çözüm olabilir.

Klasik ayakkabıdaki görünümü

Kısacası ayakkabısının yepyeni bir görüntüsünün olmasını isteyen, geleneksel bağcıkların karmaşasından ve kirlenmesinden sıkılan herkes için ideal bir ürün.

Kullanımı
Yetmediyse Videosu da Var
Erkek için iyi bir doğum günü hediyesi mi?

Kesinlikle. Fakat yazının başlarında da dediğim gibi kadınlar için de çok iyi bir ürün. Zaten bir kickstarter ürünü satışa çıktıysa büyük ihtimalle herkesin talep edebileceği bir üründür.

Nereden Satın Alabilirim?

Türkiye’de satan yer bulamadım ama merak etmeyin daha güzel bir yer buldum.
Amazon’dan Satın Alın | €13

Amazon güvenli mi?

Amazon.com (amazon.de, amazon.co.uk) dünyanın en büyük ve güvenilir alışveriş sitesidir. Üstün müşteri hizmeti politikası ise nam salmıştır. Ekşisözlük yorumları için tıklayın.

Amazon Türkiye’ye gönderim yapıyor mu?

Evet. Size verdiğim butona tıklayıp alırsanız, Türkiye’ye gönderim yapan bir satıcıya ulaşmış olacaksınız. Üstelik Amazon kargo parasını ve varsa gümrük vergisini sepete yansıtıp sizden önceden aldığı için hiçbir şeyle uğraşmayıp evinizin kapısına gelmesini beliyorsunuz sadece.

Bir pakette kaç tane var?

Yazılar Almanca olduğu için görmemiş olabilirsiniz ama ürün açıklamasında bir pakette 14 adet olduğu yazıyor. Bu da bir çift ayakkabı için fazlası ile yeterli.

Ayrıca renk seçenekleri de var. Hatta karışık renk seçeneği de var.

Son olarak satın almış bir müşterinin gönderdiği fotoğraf:

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • stumbleupon

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *