Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Home / Featured / Kız Arkadaşınıza Alabileceğiniz En güzel 11 Hediye 2017

Kız Arkadaşınıza Alabileceğiniz En güzel 11 Hediye 2017

/
/
1740 Views

İster sevgililer günü olsun ister doğum günü ya da sadece içinizden geldiği için alacak olun fark etmez. Kız arkadaşınız için alabileceğiniz en güzel hediyeleri arıyorsanız sizin sıraladık. Bütün önerilerimizi çoklu alım yapmak isteyenler için Amazon‘dan yaptık. Linkin yanına yazdığımız fiyatı; ürünün fiyatı+(varsa)kargo ücreti+(varsa)gümrük vergisi şeklinde yazdık. Böylece herhangi bir şeyi satın aldığınızda hiçbir şeyle uğraşmayacaksınız ve dünyaca ünlü Amazon güvencesiyle ürününüz kapınıza gelecek.

1. Polaroid Kamera
Snap polaroid kamera

Polaroid kamera sevgilinize alabileceğiniz en güzel hediyelerin başında geliyor. Akıllı telefonların gelişmiş kamera özelliklerinden sonra profesyonel kameraların tahtı sallanırken bu durum şipşak fotoğraf makinelerini hiç etkilemiyor. İnsanoğlu bu ürüne ilgi duymaya ve onu sevmeye devam ediyor.

Snap, şipşak makinelerin en güzellerinden. Snap’in 10 megapiksel fotoğraf çekme kalitesi, MicroSD kart ile 32gb hafızaya fotoğraflarınızı atmanıza izin vermesi -bu sayede çektiğiniz fotoğrafları bilgisayarınıza da atabiliyorsunuz- ve cebinize sığacak kadar küçük-minimalist tasarımıyla sizin için seçtiğimiz polaroid kamera oluyor.

Verdiğimiz linkten alırsanız muhtemelen Türkiye’dekilerden daha ucuza almış olacaksınız. Ayrıca gümrük vergisi ve kargo ücreti önceden hesaplanır sizden alınıyor ve böylece bu işlerden de kurtulmuş oluyorsunuz.
Amazon’dan Satın Alın | $151

2. Sleepshirt
Erkek gömleği giyince güzelleşen kadınlar için.

Sleepshirt yani uyurken giyilen tişört. Bu akımın nasıl ortaya çıktığını hepimiz biliyoruz. Erkek gömleği giyen kadınların ne kadar çekici göründüklerini de hepimiz biliyoruz. O yüzden çok uzatmaya gerek yok. Bu hediyeyi kız arkadaşınız için mi yoksa kendiniz için mi alırsınız orası size kalmış. Fakat kendiniz için bile alsanız kız arkadaşınızın da çok beğeneceğinden eminim.
Amazon’dan Satın Alın | $26

3. Kate Spade Küpeler
Kate Spade Denizci Düğümü Küpeleri

Kate Spade marka bu güzel küpeler de kız arkadaşınız için güzel bir hediye alternatifi. Denizci düğümü şeklinde bu küpeler gerçekten şık duruyor.
Amazon’dan Satın Alın | $64

4. Su bahçesi
Su bahçesi

Bu küçük su bahçesi kendi içinde küçük bir ekosistem oluşturuyor. Bitkiler balık için akvaryumu temizliyor, balık ise atıkları ile bitkiye gübre sağlıyor. Böyle hem bitki hem de balık mutualist bir ekosistemde buluşmuş oluyor.
Bu su bahçesi size bitki tohumları da dahil bütün ihtiyaçları ile birlikte geliyor. Kız arkadaşınızın beğeneceği kesin de bence bu ürünü kendiniz için de düşünebilirsiniz 🙂
Amazon’dan Satın Alın | $98

5. Dokunmatik ekranda kullanılabilen şık bir eldiven
Isotoner’s smarTouch gloves

Bu eldiven hem şık hem de dokunmatik ekranlarda kullanılabilen bir eldiven. Sevgiliniz bu eldiven sayesinde hem akıllı telefonunu kullanabilecek hem de elleri üşümeyecek. Artık neredeyse bütün insanlığın bağımlısı olduğu akıllı telefonlara kız arkadaşınız da sahipse onun için çok güzel bir hediye olacaktır.
Amazon’dan Satın Alın | $35

6. Kate Spade “Heart of gold” bilezik
Kate Spade “Heart Of Gold” Bracelet

Yine Kate Spade marka bir ürün var sırada. İç kısmında “Heart of gold” yazan çok şık bir bilezik. Resmi her şeyi anlatıyor sanıyorum, kız arkadaşınız çok beğenecektir.
Amazon’dan Satın Alın | $37

7. Uyku bandı
Uyku göz bandı

Eğer şıksa ve kız arkadaşınızın ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, uyku göz bandından neden iyi bir hediye olmasın ki?
Amazon’dan Satın Alın | $25

8. Gül kokulu mum
Yankee Candle Fresh Cut Roses

Eğer mum sevmeyen, mumun yarattığı ortamdan hoşlanmayan bir kadın tanıdıysanız onu İsviçreli bilim insanlarına gönderin. Taze kesilmiş gül yaprakları ile harika bir koku ortaya çıkaran bu mum eminim kız arkadaşınızın çok hoşuna gidecek.
Amazon’dan Satın Alın | $24

9. Toms Ayakkabı
Toms Ayakkabı
Toms Ayakkabı

Şık bir ayakkabı ve yine şık bir çanta bir kadına her zaman alabileceğiniz güzel hediyelerdir. Çok beğenilen Toms marka ayakkabılardan bizim seçtiğimiz ise bu. Siz diğer renklerine de bir bakın.
Amazon’dan Satın Alın | $51

10. İnci kolye
Dogeared İnci Kolye

Başlık zaten çok net ama bilmeyen erkekler için söyleyelim inci kolyesi olmayan bir kadın biraz eksiktir. Yani mücevher koleksiyonu kesinlikle eksiktir.
Amazon’dan Satın Alın | $52

11. Kalp Şemsiye
Heart Umbrella

“Ona kalbinizi bu şemsiye gibi açın.” gibi banal bir cümle kurmayacağım ama bir yandan da söylemeyi çok istiyorum 🙂 Şakası bir yana özellikle sevgililer gününde kız arkadaşınıza alabileceğiniz çok güzel bir hediye.
Amazon’dan Satın Alın | $27

12. BONUS

Click & Grow Akıllı Bahçe

Bu ürün harika bir Kickstarter projesi. Siz sadece önceden su haznesine suyu koyuyorsunuz gerisini sizin için o hallediyor. Gerektiği kadar gerektiği zaman suyu bitkinize ekliyor. Ürün bu kadar akıllı olunca sadece bitkinizin günbegün büyümesini kontrol etmeniz yeterli olacak. İsterseniz yiyeceklerinizde kullanabileceğiniz basit yeşillikler isterseniz küçük süs bitkileri yetiştirin. Kim derdi ki bir zamanlar bitki büyütmek bu kolay ve bakmaya doyamayacak kadar güzel görünüşlü olacak.

Ürünün evin çeşitli yerlerinde ne kadar şık göründüğünü görmek için amazon linkine tıklayıp diğer resimlere mutlaka göz atın.
Amazon’dan Satın Alın | $89

 

 

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • stumbleupon

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *