Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Home / Çiçek / Kız Arkadaşınız İçin Son Dakika Sevgililer Günü Hediyeleri 2017

Kız Arkadaşınız İçin Son Dakika Sevgililer Günü Hediyeleri 2017

/
/
1501 Views

Sevgililer gününe yaklaştık. Birçok kişi sevgilisi için istediği hediyeleri aldı, birçoğu ise hala hediyesini almadı. Daha çok kişinin ise henüz sevgilisi yok. Herkesin her şey gönlünce olsun diyor ve işini hep sona bırakanlara önce prokrastineyşın kavramını araştırmalarını tavsiye ediyor sonra da sevgililer günü hediye tavsiyemizi açıklıyoruz: Son dakika sevgililer günü hediyesi tabii ki çiçektir. Alacağınız başka herhangi bir hediye muhtemelen aceleye getirilmiş olacak ve beğenilmeyecek. O yüzden garantiden kaçmayın. Fikir vermesi açısından aşağıda 9 güzel sevgililer gününe özel hazırlanmış çiçek paylaşıyoruz.

1. Kalp şeklinde bir demet gül.

Hiç şaşmaz her zaman beğenilir. Çiçekçilerde buna benzer bir çiçek demeti görürseniz alabilirsiniz.

2. Saksılı çiçek demeti

Her saksı olmaz elbette ama buna benzer güzel bir tasarım bulursanız alabilirsiniz.

3. Parfüm + Çiçek kombinasyonu

Güzel bir kutuda yine güller ve ortasında sevgiliniz için seçeceğiniz bir parfüm güzel bir son dakika sevgililer günü hediyesi olur.

4. Şık gül demeti kutusu

5. Donut+ Çiçek kombinasyonu

Yine bir dörtgen bir kutuda yukarıdakine benzer bir hediye hazırlayabilirsiniz.

6. Ayıcıklı gül demeti

Klasiktir ve hiç mahcup etmez.

7. Gülü mahcup edecek kadar güzel: Lale

Dünyanın en güzel çiçeklerinden biridir lale. Hemen hemen bütün kadınlar sever. Bu yüzden sevgililer günü için gül’e güzel bir alternatiftir. Yukarıdaki gibi bir not da ekleyebilirsiniz çiçeğinize.

8. Büyük gül demeti = En Güzel Sevgililer Günü

Ne kadar çok çiçek o kadar çok memnuniyet. Ne kadar çok çiçek varsa sevgiliniz arkadaşlarını o kadar çok kıskandırır. Sevgilinizin arkadaşları ne kadar çok kıskanırsa siz o kadar çok sevilirsiniz.

9. Gül + Çikolata + Ayıcık

Daha güzel bir son dakika kombinasyonu olamaz. Çikolatanın iyisini seçmeyi unutmayın. Ayıcığın ise en minnak olanını. Hepinize mutluluklar.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • stumbleupon

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *