Ana Sayfa Doğum Günü Hediyeleri Babama Doğum Günü için Ne Hediye Alsam?

Babama Doğum Günü için Ne Hediye Alsam?

4721
0

Doğum günü yaklaşan babanız için unutamayacağı sürprizler hazırlamak istiyorsanız ve ne tür sürprizler yapabileceğiniz hakkında kararsızsanız sizin için hazırladığımız hediye önerilerimize mutlaka göz atmalısınız ? Fedakarlık timsali olan babalarımız her şeyin en güzelini hak ederler elbet. Ama unutmamalıyız ki güzellik pahalılıkla doğru orantılı değildir. En önemlisi hediyenizin samimiyetidir. Babanızla birlikte hoş vakit geçirmeniz ona vereceğiniz pahalı bir hediyeden daha unutulmaz olacaktır. Çünkü babalar ve çocukları arasındaki ilişki sevgi üzerine kuruludur. Babanızın zihni yapacağınız sürprizlerden de öte göstereceğiniz sevgi ile ilgilenir. Dolayısıyla biz de daha çok sevginizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz babaya doğum günü hediyesi fikirleri sunmaya gayret ettik. Hazırsanız hediye fikirlerimizle bir an önce tanışmalısınız!

Babaya Hediye: El Yapımı Doğum Günü Sürprizleri

Babanıza Özel Şeker Dolu Kavanoz

Baba denildiği zaman akla gelen kravat sembolü artık kavanozlardaki yerini almaya geliyor! Babanıza hem şirin hem de leziz bir sürpriz yapmak isterseniz kendi ellerinizle hazırlayacağınız şeker dolu kavanozları tercih edebilirsiniz. Kavanozu dilediğiniz gibi süsleyebilir, kavanozu da istediğiniz yiyecekle doldurabilirsiniz.

Süper Babalar için Acil Durum Kavanozu

Süper kahramanlardan daha da güçlü olan babanıza en az onun kadar süper bir doğum günü hediyesi hazırlayabilirsiniz. İçerisini jelibonlarla doldurabileceğiniz kavanozların kapaklarını süper kahraman stickerları ile süper bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Süper Baba Yastıkları

Babanızın evde bütünleştiği en sevdiği eşyası uyuduğu yastıksa, yastıklarını “sen dünyanın en süper babasısın” mesajı veren bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz? Babanızın gömleği, süperman baskılı tişört ve tercih durumunuza göre kravat… Babanız sürprizinize hayran kalacak!

“Babamın Olmazsa Olmazları” Kavanozu

Diş fırçasından, roll on’a; tıraş bıçağından, tırnak makasına kadar babanızın kişisel bakım ürünlerini koyabileceği şık bir kavanoza ne dersiniz? Babanıza kullandıkça sizi hatırlayabileceği ve bizzat ellerinizle hazırlayabileceğiniz harika bir sürpriz yapmak isterseniz bu hediye önerimizi bir yere not etmenizde fayda var ?

Yetenek Platformu Çizim Albümü

Babanızla aranızdaki bağı çizim yeteneğinizi devreye geçirerek anlatmaya hazır olun! Yaparken eğleneceğiniz ve babanıza onun için vakit ayırdığınızı en iyi şekilde hissettirebileceğiniz bu albümün kapağını keçe ile tasarlayabilirsiniz. İçeriğini de kendiniz planlayacağınız hikayelerle çizerek tamamlayabilirsiniz. Bu çizim albümü babanızın şimdiye kadar aldığı en sevimli ve emek sarf edilerek sahip olduğu doğum günü hediyesi olacak.

Bonus: Pasta Yapmak

Babanız için yapabileceğiniz en güzel ve anlamlı sürprizlerden birisi de kendi ellerinizle hazırlayacağınız enfes bir pastadır. Pastayı hazırlarken babanızın sevdiği pasta seçeneğini göz önünde bulundurmayı unutmayın. Babanız çikolatalı pastalara bayılıyorsa yapacağınız pasta da muhakkak çikolatalı olmalıdır. Ya da babanız meyveli pastaları seviyorsa, pastanızı meyve şölenine çevirmelisiniz ? Bu düşünceniz, babanız için dünyanın en güzel hediyesi olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz