Ana Sayfa Doğum Günü Hediyeleri Sevgiliye İlk Doğum Günü Hediyesi Alırken Bunlara Dikkat Edin!

Sevgiliye İlk Doğum Günü Hediyesi Alırken Bunlara Dikkat Edin!

10379
0

Sevgilinizle tanışmanızın ilk senesiyse ve sevgilinizle ilk defa onun doğum gününü kutlayacaksanız ona harika bir doğum günü yaşatmanız için dikkat etmeniz gereken bazı kurallar var. Çünkü sevgiliniz için ilk kez yapacağınız her şey sevgilinizin hafızasında çakılı kalacak, yaptıklarınızı ömür boyunca unutmayacaktır. Sevgilisinin hafızasında dünyanın en nazik ve düşünceli insanı olarak kalmayı kim istemez ki? Sevgilinizin doğum gününe özel olarak yapacağınız hazırlıklar sevgilinizin zihnindeki imajınızı da oluşturacaktır. Dolayısıyla sevgilinizle ilkiniz olan her şey çok çok önemlidir. “Sevgilimin ilk doğum gününde ona nasıl bir sürpriz hazırlayacağımı bilmiyorum” diyenler için hazırladığımız sevgiliye ilk doğum günü hediyesi alırken dikkat edilmesi gerekenler yazımızı mutlaka okumalısınız ?

Sevgiliye İlk Doğum Günü Hediyesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Sevgilinize değerli olduğunu hissettirmelisiniz

Sevgiliniz ona vereceğiniz hediyeden ya da onun için hazırlayacağınız organizasyondan da öte, ona kendisini ne kadar değerli hissettirdiğinizle ilgilenir. Bu madde sadece doğum gününe özel değil, onunla birlikte geçireceğiniz her gün için geçerlidir. Herkes sevildiğini bilmek, hissetmek ve sevgilisinin yapacağı her şeyde değer görmek ister. Sadece özel günlerde değil, yan yana olduğunuz her gün sevgilinize kendisini özel hissettirebiliyorsanız işiniz tahmin ettiğinizden daha da kolay. Çünkü sevgilinizle aranızdaki ilişki tamamen güven ve duygusal bağ üzerine kurulu olduğu için ufak tefek aksaklıklarla sonlanacak gibi değildir. Başarılı bir ilişkinin formülü de güven duygusunun her daim ön planda bulunmasıdır. Hatta şunu özellikle vurgulamak isteriz ki, sevgiliniz sizin için değerli olduğunu anladığında bu sevgi onu fazlasıyla besleyecektir ve sizden büyük beklentilerde bulunmayacaktır.

Güzel bir organizasyon düzenlemelisiniz!

Sevdiklerimize onları önemsediğimizi hissettirmemizin en kolay ve etkili yöntemi onlar için zaman ayırmamızdır. Kendi işlerinizi bir kenara bırakarak, sevgilinizin mutlu olması ve onu sevdiğinizi hissettirmek adına vaktinizden ödün verdiğinizde samimiyetinizi daha net bir şekilde gözler önüne sermiş olacaksınız. Birbirinizi yeni tanıdığınız sevgilinize ilk doğum günü hediyesi olarak ömür boyunca unutamayacağı harika bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Bunun için isterseniz organizasyon firmalarıyla anlaşabilir, isterseniz de sevgilinizin en yakın arkadaşlarıyla plan yaparak sevgilinize unutulmaz bir doğum günü partisi yaşatabilirsiniz.

İsme Özel Mumlu Romantik Set

Romantik bir organizasyonun olmazsa olmazlarından biri mumlar ve gül yapraklarıdır. Sizin için seçtiğimiz bu ürün sevgilinizle isimlerinizin baş harflerinin yer aldığı şablonları da içermektedir. Unutulmaz bir organizasyon yapmak istiyorsanız, romantikliği elden bırakmamanız gerektiğini hatırlatalım istedik ?

Romantik hediyelere öncelik vermelisiniz

Sevginizi en iyi şekilde ifade edebilmenizin en etkili yolu romantik sürprizlerden geçiyor. Hediye herkese alabileceğiniz bir kategoridir ama romantik hediye tercihlerinizi sadece sevgilinize hediye seçerken yaparsınız. Dolayısıyla romantik hediyeler sevgilinizi ayrıcalıklı kılan bir daldır. Sevgilinize aşk dolu bir doğum günü yaşatmak istiyorsanız tercih edeceğiniz hediye çok önemlidir. Sevgilinizin duygusal manada had safhaya ulaşacağı doğum günü çok kritiktir. Yapacağınız isabetli bir hediye seçimi yıllarca sevgilinizin dilinden düşmeyecektir. Aşkınızı temsil edecek romantik hediyeler, sevgilinizin doğum gününde tercih edebileceğiniz olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

Pahalı hediyeler almak yerine samimi ve akılda kalıcı hediyeleri tercih etmelisiniz

Ne yazık ki sevgilisine pahalı hediyeler aldığında onu her şeyden daha fazla mutlu edeceğini düşünüp hediyesini sunarken sunumuna samimiyet katmayanlar kaybediyor. Tabii ki bu pahalı hediyeler samimiyetsiz hediyelerdir demek değil. Sadece pahalı hediye alarak işin içinden çekilebileceğini düşünenleri kast ediyoruz. Alacağınız çok küçük samimi bir hediye, içerisine samimiyet katmadan sevgilinize sunacağınız en pahalı hediyeden çok daha değerlidir. Sevgilinizin sizden beklediği tek şey ilgi ve alakadır. Sevgi ve maddiyat yan yana gelmez. Sevgiyi açığa çıkaran maddiyat değil, samimiyettir. Dolayısıyla sevgilinizin ilk doğum gününe özel olarak seçeceğiniz hediyenin maddi kısmına takılmayın, tercihinizi duygularınıza en iyi şekilde tercüman olacak hediyelerden yana kullanın. Emin olun sevgilinizin sizden beklediği tek şey sevgi ve samimiyettir.

Klişe fikirlerden uzak durmalısınız!

Sevgilinize kendisini özel hissettirmenizin bir diğer yolu da sürprizlerinizi klişe hediyelerden uzak tutmanızdan geçiyor. Klasik hediyeleri sevgilinize arkadaşları da alabilir. Sizin yeriniz sevgilinizde özel olduğu için tercih edeceğiniz hediye de en az aranızdaki sevgi bağı kadar özel olmalı… Dolayısıyla yapacağınız sürprizin sevgilinizin arkadaşlarının ona yapacağı sürprizden farkı olmalıdır. Bu da birbirinden marjinal hediye alternatiflerini değerlendirmenizle mümkündür. Şimdiden sevgilinizin doğum gününde onu hangi marjinal hediyelerle şaşırtabileceğinize dair araştırma yapmaya başlasanız iyi edersiniz ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz