Ana Sayfa Anneler Günü Hediyeleri Anne ve Babaya El Yapımı Hediyeler

Anne ve Babaya El Yapımı Hediyeler

7356
0
El Yapımı Babalar Günü Hediyeleri | En iyi Hediye Fikirleri
El Yapımı Babalar Günü Hediyeleri | En iyi Hediye Fikirleri

Anne ve babanıza kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz anlamlı hediyeler vermek istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz en renkli hediye fikirlerimizle anne – babanızı mutlu etmeniz mümkün! Hazır hediyeler satın almak yerine, sevginizi aileniz için çaba sarfettiğinizi göstererek gözler önüne sermek istiyorsanız, herkesin kolaylıkla yapabileceği fikirlerden oluşan bu hediye listemizi mutlaka gözden geçirmelisiniz. Sizin için listelediğimiz bu hediye fikirlerini yapabilmek için muazzam yeteneklere sahip biri olmanıza hiç gerek yok.

Babaya El Yapımı Hediyeler

En Sevimli Fotoğraf Kolajları

Eşinize doğum gününde ya da babalar gününde unutamayacağı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Yapacağınız fotoğraf kolajları ile bebeğiniz vesilesiyle kocanıza dünyanın en anlamlı mesajını verebilirsiniz.

Canım Babam Kavanozu – Babaya 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz

İçerisinde babanızı ne kadar çok sevdiğinizi en iyi şekilde ifade eden mesajlı kalp kağıtların bulunduğu kavanoz, babanıza sevgi dolu bir sene yaşatmaya geliyor. Her güne 1 adet olmak üzere toplam 365 tane yıllık mesaj kağıdının bulunduğu bu kavanoz babanıza duygu dolu anlar yaşatacak.

Çalışkan Babanıza Özel Mesaj Kağıdı

Elinden her iş gelen babanıza, ona işçi yeleğini hatırlatacak mesaj kağıdı ile sevgi dolu bir sürpriz yapmanız mümkün! Bu şirin mesaj kağıdını kraft kağıtları ile hazırlamanızı tavsiye ederiz.

“İlk Ayakkabılarım” Kartpostal

Bebeğinizin ilk ayakkabılarıyla eşinizin ayakkabılarının fotoğraflarını kartpostal yaptırıp, arkasına eşinizin hafızasına kazınacak harika bir mesaj yazmaya ne dersiniz? Daha önce böyle bir sürprizle karşılaşmamış olan eşiniz için hediyeniz unutulmaz olacak…

Babamın En’leri Kravatı

Beyaz karton kağıt ile kolaylıkla yapabileceğiniz kravat tasarımına, babanızın en sevdiğiniz yönlerini yazarak kravatı ölümsüzleştirebilirsiniz. Kravatı dilediğiniz renk kartonla kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Dekoratif Harf

Babanızın isminin baş harfini ahşap olarak kestirerek babanıza kendi ellerinizle hazırlayabileceğiniz mükemmel bir hediye vermeniz mümkün. Ahşap harfi, kendi el izlerinizle ve babanıza dair kalbinizden geçen en duygu dolu cümlelerinizle süsleyerek babanıza sunabilirsiniz.

En İyi Baba Kartı

Babanızın dünyaca en iyi baba olduğunu hazırlayacağınız sevgi dolu bir kartla tescillemek ister misiniz? Üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz bu şirin kartın renk ve tasarımı tamamen sizin zevkinize kalmış.

Seramik Boyama Kupa Bardak

Annenize ve babanıza, her çay kahve yudumladıklarında sizi hatırlayabilecekleri şık bir kupa bardak hediye etmeye ne dersiniz? Klasik kupa bardakları kast etmiyoruz, bu kupa bardak tamamen sizin kendi ellerinizle çizdiğiniz tasarımları içeriyor olacak.

Tasarım Bardak Altlıkları

Üzerine bıyık figürü çizerek babanızın ismini yazacağınız bardak altlıkları, babanızın şimdiye kadar aldığı en anlamlı hediye olmaya geliyor.

Anneye El Yapımı Hediyeler

Fotoğraflı Ahşap Puzzle

Annenizle ya da babanızla çekildiğiniz en güzel fotoğrafınızı, keyifli bir puzzle oyununa çevirmek ister misiniz? Ahşap küplere fotoğrafınızı yapıştırarak ortaya harika bir hediye çıkarabilirsiniz.

Canım Annem Kavanozu – Anneye 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz

İçerisinde 365 tane sevgi dolu mesajlı kalp kağıtların bulunduğu kavanoz ile annenizi dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. İhtiyacınız olanlar; bir adet kavanoz ve kalp şeklinde kesilmiş renkli kağıtlar… Kağıtlara en güzel cümlelerinizi yazmayı unutmayın.

Zamanın Durduğu An Panosu

Yeni anne olan eşinize harika bir sürpriz yapmak için kolları sıvayın! Bebeğinizle çekildiğiniz en güzel fotoğraflarınızı çerçeveletip, sizin için en önemli tarih ve saatleri temsilen de durdurulmuş duvar saatlerini kullanarak eşinize duygu dolu anlar yaşatabilirsiniz.

Tasarım Renkli Kağıtlar

Renkli kağıtları kıvırarak annenize şık tasarıma sahip bir pano yapabilirsiniz. Annenizin renkli kişiliğini en iyi şekilde yansıtacak bir hediye fikrine ihtiyacınız varsa bu panoyu kaçırmayın!

Anne ve Çocukları El Yapımı Çalışmaları

Pamuk ve boya ile yapılan birbirinden sevimli bu çizimler, tüm anneleri mutlu edecek nitelikte! Siz de yapılışı kolay fakat manası derin bir anneler günü hediyesi arıyorsanız, bu fikrimizi mutlaka değerlendirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz