Ana Sayfa Babalar Günü Hediyeleri Babaya Hediye

Babaya Hediye

1498
0

Babaya Hediye

Yılbaşı, doğum günü veya başka bir özel gün için olsun, babanıza alacağınız bir hediye özel olmalıdır. Kişisel bir hediye olmalı, gönlünüzden kopmalı ve babanızı sevindirmelidir. Ama endişeye gerek yok: Bir hediye arayışında olan herkes için birtakım ipucu ve önerileri bir araya topladık.

Babanız için klasik hediyeler

Hediye olarak alışılagelmiş şeyleri mi tercih edersiniz, yoksa yaratıcılığınızı mı konuşturmayı tercih edersiniz? Her iki durumda da vereceğiniz başarılı bir hediye ona ne kadar değer verdiğinizi gösterecektir. Bununla kastedilen mutlaka maddi bir değer değildir. Sembolik bir değeri olan hediyeler veya sadece düşünmüş olmanız bile önemlidir.

Teknolojik ürünler

Elektronik ev aletleri ve aksesuarlarının babanızı sevindirmesi için kendisinin mutlaka büyük bir teknoloji hayranı olması gerekmez. Mesela severek müzik dinler mi? Bluetooth’lu bir hoparlör ile imkânlarını genişletebilirsiniz. Ya da fotoğraf çekmekten mi hoşlanır? O zaman eski film negatiflerini dijital ortama aktarabileceği bir tarayıcıya ne dersiniz?

Erkek modası

Giyim aksesuarları erkekler için de sıradan bir güne biraz renk katma fırsatı verir. Burada önemli olan kaliteli ve iyi bir işçiliğe sahip olmalarına dikkat etmenizdir. İpekten bir kravat veya kaşmir bir atkı ile yanlış yapma ihtimaliniz yok denebilir.

Spor ve Fitness

Babanızın spora ve açık hava aktivitelerine hep ilgisi mi olmuştur? O zaman ona hobisiyle ilgili ve kullanışlı bir şey hediye edin. Suya dayanıklı mp3 çalardan kayak gözlüğüne, hatta bisiklet kaskına takabileceği aksiyon kameralarına kadar günümüzde bu konuda seçeneklerin çok olduğunu göreceksiniz. Böylece babanıza onunla ve ilgi alanlarıyla ne kadar ilgilendiğinizi gösterebilirsiniz.

Babanızı sevindirecek dört hediye önerisi

Babalar haftanın 7 günü, günün 24 saati sürekli olarak görev başındadır. Çocuklar çocuk yaştan çıkınca da bu konuda bir değişiklik olmaz. Size her gün gösterdiği destek için babanıza teşekkür mü etmek istiyorsunuz? Yılbaşı, doğum günü veya babalar günü gibi özel zamanlar bunun için tam aradığınız fırsattır. Babanızı mutlu edecek dört hediye önerisini burada bulabilirsiniz.

1. Beraber fotoğrafınızı kullanın

Babalar, çocuklarıyla büyük ya da küçük de olsalar gurur duyar ve yanlarında fotoğraflarını taşırlar. Bu yüzden yılbaşı için güzel hediyelerden biri de babanızla çektirdiğiniz bir fotoğrafı taşıyan bir anahtarlık olabilir. Ama birçok başka eşyanın üzerine de fotoğraf bastırabilir ve böylece çok kişisel bir yılbaşı hediyesi hazırlamış olursunuz. Mesela bir kahve fincanına ne dersiniz?

2. Kitaplar

Babanız okumaktan hoşlanır mı? O zaman yılbaşı için alacağınız bir roman veya kurgusal olmayan, bilgilendirici bir kitap ile de kendisini sevindirebilirsiniz. En sevdiği yazarları tanıyorsunuz demek? O zaman herhangi bir kitapçıya gittiğinizde, okumaktan hoşlanabileceği diğer kitaplar konusunda danışabilir ve babanıza yılbaşı için alacağınız hediyenin başarısını garantilemiş olursunuz.

3. Kaliteli bir cüzdan veya şık bir kemer

Zor beğenen babanıza değerli bir hediye mi almak istiyorsunuz? Belki de gerçek deriden yapılma bir ürün onun tam da isteyeceği bir yılbaşı hediyesidir! Genellikle sadece derinin kendine has kokusunu hissettiğimiz anda bile kalite ve sağlamlık gibi birçok erkek için önemli olan ve bir hediyede aradıkları özellikler gelir aklımıza.

4. Şarap ve diğer içkiler

Babanız keyfine düşkün ve arada bir de bir kadeh şarap veya viski içmekten hoşlanan biri midir? En sevdiği şaraptan veya bir başka değerli içkiden bir şişe hediye ederseniz onu yılbaşında mutlu etme ihtimaliniz yüksektir. Belki hediyenizin yanına güzel bir de tirbuşon veya şık bir bardak seti de eklersiniz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz