Ana Sayfa Babalar Günü Hediyeleri Babaya Doğum Günü Sözleri | Babam için Hediye Fikirleri

Babaya Doğum Günü Sözleri | Babam için Hediye Fikirleri

2458
0

Anne babamıza duyduğumuz sevgi bambaşkadır. O sevginin eşi benzerini başka kimselere gösteremeyiz. Sevgi hep vardır ama asıl marifet bu sevgiyi hissettirebilmektedir. Herkes sevgisini dışarı yansıtamayabiliyor. Hele ki var olan bir sevgiyi en samimi şekilde cümleye dökmek belki de en zoru… Doğum günü yaklaşan babanıza, doğum gününe özel olacak şekilde harika bir mesaj iletmek istiyorsanız sizin için seçtiğimiz bu cümleleri mutlaka okumalısınız. Siz de var olan sevginizi kelimelerle ifade etmekte zorlananlardansanız, özenle seçilmiş ve her harfi buram buram sevgi kokan babaya doğum günü sözleri yazımızdan istifade edebilirsiniz. Umuyoruz ki, babanızla geçireceğiniz mutlu, sağlıklı, huzur dolu daha nice seneleriniz olur. Babanız elinizi tutuyorken, ona sırtınızı dayayabiliyorken kıymetini bilin. Sevginin kelimelere dökülmesi ne kadar zor ise, pişmanlığın dile getirilmesi de bir o kadar zor…

Babaya Doğum Günü Mesajları

 1. İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dileğiyle doğum günün kutlu olsun..
 2. Dünyanın en güzel tebessüm eden insanı canım babam. Yüzündeki tebessümün hiç eksilmesin, seni ne kadar çok sevdiğimi unutma… Hep birlikte nice senelere…
 3. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.
 4. Evimizin yakışıklısı… Bitanemiz… Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.
 5. Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.
  Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç veriyorsun. Doğum günün kutlu olsun babam.
 6. Her ne hata yaparsak yapalım bize kapısını kapatmayacak tek kişisin. Varlığın yaşam kaynağımız. Güven duygumuzu ayakta tutan yegane insan… Seni çok seviyoruz, nice yaşlara…
 7. Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacım. Nice yaşlara…
  Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Doğum günün kutlu olsun…
 8. Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum babam. Seni seviyorum.
 9. Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Her yanımda oluşunda ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.
  Hayatın anlamını ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam… Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.
 10. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya… Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babalar günü hediyenizin yanına sıkıştıracağınız bu anlamlı mesajlar için harika hediye fikirlerine de ihtiyacınız var. Babanıza özel olarak seçeceğiniz doğum günü hediyesi fikirlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz