Ana Sayfa İlginç Hediyeler 2020 Üniversite Mezunlarına Özel Tişört Modelleri

2020 Üniversite Mezunlarına Özel Tişört Modelleri

3798
0
147471941_a3885a6b26_b_graduation-tshirts
Photo by williamcui

Yıllarınızı verdiğiniz üniversite hayatınızı mezuniyetle taçlandırıyorsanız, bu güzel anı ölümsüzleştirecek tişörtlerle tanışmaya ne dersiniz? Dişinizi tırnağınıza takarak bitirdiğiniz okulunuzdan basit bir törenle ayrılmakla kalmayın, bu gururunuzu giyeceğiniz tişörtlerin de temsil etmesini sağlayın. Mezunlara özel olarak tasarlanmış birbirinden renkli tişört modellerimiz ile siz de üniversiteden mezun olduğunuz günü hafızanıza kazıyın.

Yeni Mezunlara Özel Alternatif Tişörtler

Stresli günleri geride bırakıp renkli sayfalara yelken açan yeni mezunlara çok yakışacak bir tişört modeliyle karşınızdayız. Tişörtün bedenleri bulunmaktadır. İster kendinize isterseniz de yeni mezun olmuş arkadaşınıza bu tişörtü hediye edebilirsiniz ?

Seneye Mezun Tişörtü

Yıllardır mezun olmayı bekleyen sevdiklerinize mezuniyet anısına unutamayacakları bir hediye vermek istiyorsanız bu tişört modelimizi görmeden geçmeyin.

Makarna Yemekten Sıkılan Mezunlara Özel Tişört

Öğrencilik hayatı boyunca sadece makarna yiyenlerin “yeteeeer artık” diye çığlık atma dönemleri başlayacakken mezuniyet günleri gelip çatar. Mezuniyetten de öte makarna yemekten kurtulduğunuzu kutlamanın tişört hali karşınızda!

Ömrüm Tükendi Mezuniyet Tişörtü

Size tükenmişlik sendromu yaşatan üniversite hayatınızı mezuniyetle taçlandırmışken, bu mutluluğunuzu giyeceğiniz tişörtle esprili bir şekilde herkesle paylaşmaya ne dersiniz?

Sonunda Bitti Mezun Tişörtü

Yıllardır beklediğiniz o mezuniyet anı gelip çattıysa, giyeceğiniz tişörtle “Sonunda bitti beh!” demeye var mısınız? Üniversiteyi bitirmenin verdiği rahatlığı tişörtleriniz temsil etsin.

Keep Calm Elveda Makarna

Sakinleşin, makarnaya elveda deyin ve mezuniyetin tadını çıkarın. Annenizin leziz yemeklerine kavuşmanızı mezuniyet tişörtlerinizle kutlamaya başlasanız iyi edersiniz ?

2020 Yılın Mezunu – Bayan Tişört

Senelerce okuduğunuz okulunuzdan mezun oluyorsanız bunu giyeceğiniz tişörtlerle en iyi şekilde gündemde tutmaya ne dersiniz? Hatta bu tişörtünüzü çerçeveletip onur kaynağınız olarak bile saklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz