Ana Sayfa İlginç Hediyeler Öğrencilere Özel İlginç Okul Ürünleri

Öğrencilere Özel İlginç Okul Ürünleri

5471
0
İlginç Okul Eşyaları
İlginç Okul Eşyaları

Okulların açılacağı haberi bile öğrencilerin telaşlanıp heyecan yaşamasına sebep oluyor. Okulunu özleyenin olduğunu bizde düşünmüyoruz zaten arkadaşlar yanlış anlaşılmasın. 🙂 Ama en azından arkadaşlarını, öğretmenlerini özleyenler yeni bir öğretim yılına başlangıcı bomba gibi yapmak istiyorlar. Öğrencilere okulu sevdirecek, derslere bağlanmasına yardımcı olacak neşeli ürünler tanıtalım istedik. Eee malum bu hafta birinci sınıf öğrencilerinin okulla tanıştıkları hafta.. Onları ve diğer tüm öğrencileri motive edecek ilginç seçenekler sunmadan olmaz. Sizlere tanıtacağımız bu ürünlerin karşısında kendinizi “ şimdiki nesil öğrencileri çok şanslı ” demekten alamayacaksınız. Çocukların gönlünü kazanmak olgun insanlara nazaren çok daha kolaydır. Okullu miniklerin yüzlerindeki tebessüme şahit olabilmek adına bizce bu ürünleri muhakkak yakından görmelisiniz.. Çocukların ellerinden bırakmak istemeyeceği en renkli okul ürünleri işte karşınızda!

Okumayı Sevdirecek En Renkli Okul Malzemeleri

Heykel el kalemlik sayesinde çocukların düzeni keyifli bir şekilde öğrenmeleri için onlara ortam sunabilirsiniz. Mıknatıslı bölmesinde ataçlarınızı biriktirebilirsiniz.

Çöp kutusu şeklindeki bu kalemlik sayesinde masanızı neşeli bir hale getirmeye hazır mısınız? İlginçliklere kapı aralamak isteyenler bu kalemliği tercih edebilirler.

Sizin seçtikleriniz arasındaki yerini alan pizza kalemlik sahip olabileceğiniz en leziz kalemliklerden. 🙂 Pizza düşkünlerinin çok beğeneceğini düşündüğümüz bu kalemliği görenler çok şaşırıyor.

Aman dikkat! Çalınma ihtimali oldukça yüksek olan 100 euro silgi ile hava atmamak elde değil. Dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu silgi ortamın popüler insanı olmanıza sebep olacak.

Çocukları Mutlu Edecek En Değişik Okul Ürünleri

Eski tahta kurşun kalemlerin yüzüne kim bakar artık! Esnek yapısıyla şekilden şekile girebilen bu kurşun kalemlerle yazı yazmak her zamankinden daha güzel olacak.

Süsüne düşkün miniklerin ilgisini fazlasıyla çekeceğini düşündüğümüz oje görünümlü fosforlu kalem çok konuşulacak! Kalemlerinizde de sıradışılık arıyorsanız bu fosforlu kalemleri çok seveceksiniz.

Kalemler daha önce hiç bu kadar ilgi çekici olmamıştı. Sevimli el kalemler renkli dünyanızı yansıtabilecek en güzel ürünler arasında yer alıyor.

Kurşun kalem görünümlü uçlu kalem kimin aklına gelirdi ki! Herkesin kurşun kaleminizin nasıl bu kadar güzel yazdığını merak etmesini istiyorsanız bu uçlu kalemler tam aradığınız seçenek!

Mc Donald’s ve Burger King’den vazgeçemeyen fastfood hayranı gençler için özel bir silgi mönümüz var. 🙂 Silgi setinizin bitmesini istemeyeceğinizden adımız gibi eminiz.

En Eğlenceli Okul Eşyaları

Zamanında defterimizden kopardığımız yapraklarla az uçak yapıp uçurmadık sınıfta.. Boşuna demiyoruz şimdiki gençler şanslı diye. Çünkü onların artık uçak şeklinde kalemlikleri var.

Vida şeklindeki kalemtıraş sayesinde kalem açmanın normalde daha kolay olduğunu görmeye hazır olun! Pratikliğiyle gönüllere taht kuracak bu kalemtraş sizin de favoriniz olacak.

Gözleri ledli olan bu sevimli kedicik kaleme kim hayır diyebilir ki! “Kalemim bile ilginç olmalı ” diyenler bu ürünümüz sizin için gelsin..

Devir teknoloji devri.. Notluklar da bu devre ayak uyduralım demişler ve ortaya böyle bir manzara çıkmış. iPhone şeklindeki bu mini notluğa sahip olan minikler kim bilir ne kadar çok mutlu olacaklar.

Bu arada unutmadan, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının tüm öğrenciler için başarılı bir dönem olmasını temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz