Ana Sayfa Yaşam Anne Diyet Yaparsa Ne Olur?

Anne Diyet Yaparsa Ne Olur?

1556
0

Malum ilkbaharın henüz yeni başlandığı dönemlerdeyiz. Tamam havalar tam olarak kış mevsiminde kurtulamasa da yakında yaza doğru hızlıca ilerlemeye başlayacağız. Yaz demek tatil demek birçoğumuz için. Tatil için hepimizin ortak fikri de fit bir vücut demek. Hal böyle olunca da kışın aldığımız fazla kiloları verme isteğimiz elbette ki dışarıya yansıyor. Ne yapıyoruz bunun için? Rejim ve spor yaparak hazırlamaya çalışıyoruz kendimizi. Yaşı genç olan insanlar için bu durum çok normal olsa da yaşı biraz daha büyük olan insanlar için rejim olayı biraz daha zor olabiliyor. Elbette kimden bahsettiğimizi anlıyorsunuz. Bizlerin yeryüzündeki en değerli varlıkları olan annelerimiz. Bu yazımızda sizler için annelerimiz ve diyetlerini inceliyoruz.

Anneler İçin Öneriler

Bu sıra anneler ile ilgili çok fazla paylaşımda bulunuyoruz çünkü sizler gibi bizler için de yakın bir zaman sonra dünyanın en güzel özel gününü gelecek. Anneler günü… Anneler gününde annemiz için alacağımız bir hediye emin olun ki onları inanılmaz derece de mutlu edecektir. Anneler günü hediyesi olarak birçok şeyi düşünebilirsiniz. Mutfak araç gereçlerinden kıyafetlere kadar her şey ama her şey annenizin ihtiyacı olan bir şey olabilir ve bu onları mutlu edebilir.

Diyet konusuna yeniden dönecek olursak, hiç düşündünüz mü annenizin diyet yaptığını? İnanılmaz komik durumlarla karşılaşırsınız değil mi? Bir kere evde yapılan yemek çeşitleri giderek azalmaya başlar. Çünkü onlar yemek yiyemeyecekse siz de yememelisiniz. Bu konuda annelerin geneli bencildirler. Hoş bu bencil kelimesi de kesinlikle olayın komikliğini vurgulamak için. Düşünsenize siz eve geliyorsunuz ve evde yiyebileceğiniz yemek olarak hiçbir şey yok. Neden? Çünkü anneniz rejimde ve kendini durdurabilmek için size de yemek yapmıyor. Bu yüzden annelerin diyet yapması ev halkının da diyet yapmasna sebep olabilir. Bu durumda sizin de yapabilecek çok fazla bir şeyiniz ne yazık ki olmaz.

Size tavsiyemiz rejim yapmak isteyen annenizi motive ederek ona destek olmanız ya da bu konuda onu vazgeçirmeniz. Elbette ki düzensiz kilo alan annenize sağlığı için her zaman destek olmalısınız ancak annenizin bu diyeti kesinlikle doktor kontrolünde yapmasını sağlamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz