Ana Sayfa Anneler Günü Hediyeleri 2020 Anneler Gününe Özel Sevgi Dolu Hediyeler

2020 Anneler Gününe Özel Sevgi Dolu Hediyeler

3938
1
Anneler Günü Hediyesi Melek Anne Yastık Modeli

Sevgiyi, koruyup kollamayı size öğreten annenizin hakkını hiçbir şekilde ödeyemezsiniz elbet. Ama bu anneler günü adı verilen bir günde annenize sürpriz yapmamanız anlamına gelmiyor öyle değil mi?

Hayatınızda pusula görevi gören, daima yanınızda olan anneniz her şeyin en güzelini hak ediyor. 2020 anneler gününde siz de annenize diğer senelerde aldığınız hediyelerden farklı şeyler armağan etmek istiyorsanız, yazımızı dikkatle okumaya devam etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü buram buram duygu kokan bu hediye seçeneklerinin annenizin de çok hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Bazı hediyeler öyle değerlidir ki karşınızdaki insana BMW marka bir otomobil dahi alsanız o sevgi dolu hediyenin yerine geçmez. Çünkü manevi açıdan sevdiklerinize sizi hatırlatacak armağanlar paranın ağır bastığı sürprizlerden çok daha kıymetli olur. Şimdi karşınızda annenizi her açıdan memnun edecek o meşhur anneler günü hediyeleri…

Anneye Verilebilecek En Anlamlı Anneler Günü Hediyeleri

1-) Anneye Mektup

Annemize duyduğumuz sevgiyi cümlelere dökmeye çalıştığımızda kilitlenir kalırız. Çünkü öylesine derin bir sevgidir ki, benzeri ne sevgilide ne de kardeşte vardır. Annenize özel olarak hazırlayacağınız cümleleriniz bu mektup üzerinde daha da anlam kazanacak.

Anneye mektup: En iyi anneler günü mektupları

2-) Kişiye Özel Ana Oğul Ürünleri

Annenize anneler gününde farklı bir hediye vermek istiyorsanız ana oğul ürünleri tam sizlik! Masa saati, mousepad, puzzle, magnet ve kupa bardak seçeneklerinden oluşan bu ürünün istediğiniz halini annenize hediye edebilirsiniz. Ürün kişiye özel olup üzerine istediğiniz metni yazdırabilirsiniz.

3-) Kişiye Özel Kadife Kutulu Anneler Günü Plaketi

Kadife kutusuyla, tasarımıyla tüm annelerin gönlüne taht kuracak bu kişiye özel anneler günü plaketi annenizi çok duygulandıracak. Üzerindeki metni düzenleyebilir ve annenizin en beğendiğiniz fotoğrafı plakete ekletebilirsiniz.

4-) Annesinin Melekleri İsim Mesaj Yazılabilen Kupa Bardak

Her daim yanınızda olan annenize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri daha karşınızda! Annesinin melekleri isimli bu kupanın iki erkek çocuk, iki kız çocuk ve bir erkek bir kız çocuk modeli bulunmaktadır. Kupanın arka kısmına (anneniz bardağı tuttuğunda ona bakan tarafına) da annenize hitap eden bir metin yazdınız mı hediyeniz hazır demektir!

5-) Anneye 365 Sevgi Mesajı Dolu Kavanoz

Annenize özel her güne sevgi yüklü mesaj dolu bu kavanoz anneler gününe damgasını vuracak! İçerisinde 365 tane sevgi sözü yazılı kağıtlar bulunan bu kavanoz yüksek dozda sevgi içerdiğinden her gün bir adet okumanız önemle rica olunur. 🙂

Carla Mara Aşk Kavanozu (Yıllık)

6-) Anneye Özel Baskılı Mesaj Yazılabilen Duvar Saatleri

Zaman geçtikçe annenize olan sevginizin gittikçe arttığını size hatırlatacak, annenizle çekildiğiniz fotoğrafı üzerine bastırabileceğiniz mesaj yazılabilen duvar saati annenizin çok hoşuna gidecek.

7-) Klasik Anne Sözleri Kupa Bardak

Annelerin dilinden düşmeyen klasik cümlelerini içeren kupa bardak, annenizin bir şeyler yudumlarken keyfini yerine getirmeye yetecek.

😎 Anneye Özel Ahşap El Aynası

Güzelliğinden bir an olsun ödün vermeyen annenize alabileceğiniz en ideal hediye karşınızda! Ahşap el aynasının üzerine anneniz için dilediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

9-) Melek Anne Yastığı

Manevi açıdan oldukça ağır basan melek annem yastığına, annenize hitap edecek bir metin yazdırdığınızda senenin en anlamlı hediyesiyle karşı karşıya kalacaksınız.

10-) Annemin Mutfağı Mutfak Önlüğü

Mutfağın hakimi olan annenize anneler günü hediyesi olarak verebileceğiniz bu mesajlı mutfak önlüğü annenizi ayrıcalıklı kılacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz