Ana Sayfa Öğretmenler Günü Hediyeleri Öğretmenler Günü için 10+ Hediye Fikirleri

Öğretmenler Günü için 10+ Hediye Fikirleri

5055
0

Öğretmeninize bu sene kendisini fazlasıyla özel hissedeceği öğretmenler günü hediyeleri ile şaşırtmaya ne dersiniz? Klişe hediyelerden uzak durmak isteyenlerin çok seveceğini düşündüğümüz birbirinden marjinal tasarım ürünlerimizle bu sene öğretmenler günü çok daha eğlenceli geçecek. Kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerimize öğretmeninizin fotoğrafını, ismini ya da öğretmenler günü mesajınızı yazdırabiliyorsunuz. Öğretmenler gününde pek çok hediye alan öğretmeniniz, tasarımıyla farkını ortaya koyacak hediye fikrinizi aradan seneler geçtikten sonra bile hatırlayacak. Şimdiden tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız ?

Görüşlerine önem verdiğiniz dostlarınıza öğretmenler günü hediyesi olarak ne alabileceğiniz konusunda fikir danıştığınızda klasik cevaplar almanızdan daha doğal ne olabilir ki! Özellikle “Tabii ki de şık kutulu bir kalem hediye et” cevabını sıklıkla duyarsınız. Her seferinde klasik bir kalem hediye etme fikri size de sıkıcı gelmeye başladıysa, alacağınız öğretmenler günü hediyesinin öğretmeninize kendisini özel ve iyi hissettirmesini istiyorsanız, kişiye özel olarak üretilen bu kalemlerle muhakkak tanışmalısınız. Kullanıldıkça sizi hatırlatacak bir öğretmenler günü hediyesi almak istiyorsanız farklı modelleri bulunan bu kalemlerle biran önce tanışmalısınız.

En Çok Sevilen Öğretmenler Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Fotoğraflı Başarı Ödülü

Öğretmeninizin fotoğrafını bastırabileceğiniz ve plakasına istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz fotoğraflı başarı ödülü, öğretmeninizin işini en iyi şekilde yaptığının kanıtı olacak.

Carla Mara Karekök Cam Duvar Saati

Matematik öğretmeninize alabileceğiniz en güzel hediye seçeneği karşınızda! Üzerindeki rakamların matematiksel ifadelerden oluştuğu bu duvar saati matematik öğretmeninizi fazlasıyla memnun edecek.

Öğretmenler Gününe Özel Harfli Çikolata

En tatlı ve farklı hediyeyi öğretmeninize vermek istiyorsanız mesajlı çikolataları tek geçeceğinizi düşünüyoruz.

Canım Öğretmenim Dikdörtgen Kanvas Tablo

Öğretmeninizle çekildiğiniz en güzel fotoğrafınızın yer alacağı harika tasarım kanvas tablomuza merhaba deyin! ? Üzerine öğretmeninizle çekildiğiniz en güzel fotoğrafınızı bastırabildiğiniz, öğretmeninizin isminin ve öğretmenler günü mesajınızın yer alacağı Canım Öğretmenim Kare Kanvas Tablo ürününü sevgi dolu bir öğretmenler günü hediyesi olarak beğeninize sunuyoruz…

Hayatınızda idol olarak belirlediğiniz isimler arasında ilk sırayı alan öğretmeninize, orijinallikte sınır tanımayan bir öğretmenler günü hediyesi almak istiyorsanız, hoş geldiniz 🙂 Hele ki ilk okul çağlarını atlattıysanız, öğretmenler günü hediyesinin sadece çiçek, kravat ya da parfümden ibaret olmadığını görmeye başlamışsınız demektir. Eee milyonlarca öğrenci arasında sivrilmeniz için sizin de ilginç öğretmenler günü hediyeleri fikirlerine ihtiyacınız var.

“Ben istiyorum ki, alacağım hediye aradan yıllar geçse dahi öğretmenime beni hatırlatmalı” diyorsanız, seçeceğiniz hediyenin öğretmeninizin şimdiye kadar sahip olmadığı ürünlerden biri olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Kişiye özel hediyeler sayesinde siz de öğretmeninizin kendisini fazlasıyla özel hissetmesini sağlayabilir ve ona unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.

En Sevilen Kişiye Özel Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmenler Günü Hatırası Ahşap Çerçeve

İçerisine, öğretmeninizle birlikte çekildiğiniz fotoğrafınızı yerleştirebileceğiniz bu fotoğraf çerçevesi diğerlerine hiç benzemiyor. Üzerine istediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz Öğretmenler Günü Hatırası Ahşap Çerçeve, manevi değeri en yüksek hediye seçeneklerinden biri…

Öğretmene Özel Beyaz Kutulu Kalem Seti

Şıklığıyla ve orijinalliğiyle büyüleyen bir öğretmenler günü hediyesi fikrine kim hayır diyebilir ki? Bayan ve erkek öğretmen olmak üzere iki farklı modeli bulunan beyaz kutulu kalem seti kişiye özel olup, kaleme ve kutusuna dilediğiniz ismi yazdırabiliyorsunuz.

Öğretmene Özel Metal Çakmak

Siz de öğretmeninize beklemediği bir hediye vermek istiyorsanız, üzerine 40 karaktere kadar dilediğiniz metni yazdırabileceğiniz Öğretmene Özel Metal Çakmak ürününü tercih edebilirsiniz.

Öğretmenler Gününe Özel Kalemli Ürünler

Yazı yazmaktan kitap okumaya, sevgiden paylaşmaya kadar hemen her şeyi size öğreten öğretmeninize, mesleğinin kutsallığını hatırlatacak bir hediye vermek istiyorsanız, kalemli ürünler tam sizlik! Metnini istediğiniz gibi değiştirebildiğiniz bu kalemli tasarımı, magnet, kupa bardak, rozet, duvar saati ve ahşap bardak altlığı gibi ürünlere bastırabiliyorsunuz.

Kişiye Özel Öğretmen Seti

Ağırlığıyla dikkat çeken Kişiye Özel Öğretmen Seti, öğretmenler gününde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Setin içerisinde; kalem, kartvizitlik ve 4 GB’lık usb bellek yer almaktadır. Ürünlere, fotoğrafta görüldüğü gibi öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

Öğretmenler Günü Hediyesi Not Defteri

Öğretmeninize ismine özel olacak bir defter hediye etmek isterseniz Öğretmenler Günü Hediyesi Not Defteri tam sizlik! Defterin siyah, beyaz ve pembe olmak üzere renk alternatifleri bulunmaktadır.

Klasik Öğretmen Sözleri Ürünleri

Eğlenceli bir öğretmenler günü hediyesi almak istiyorsanız, öğretmeninizin fotoğrafının ve en çok kullandığı cümlelerin yer alacağı tasarımı kupa bardak, masa saati, mousepad ve duvar saatine bastırabilirsiniz.

Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı

Siz de öğretmeninizi “Yılın En İyi Öğretmeni” ilan etmeye ne dersiniz? Farklı metin örnekleri de bulunan bu Oscar ödülü, öğretmeninizin evinin en güzel köşesine yerleşecek…

Ses getirecek bir öğretmenler günü hediyesi almayı hangimiz istemeyiz ki! Siz de öğretmeniniz için “Öyle bir hediye almalıyım ki, aradan yıllar geçse de o hediyeyi hangi öğrencisinin verdiğini unutmamalı” diyorsanız bu ürünlerimizi çok seveceksiniz demektir. Arkadaş çevreniz de alacağınız bu hediye seçeneklerini gördükten sonra kendi verecekleri hediyeleri beğenmeyebilirler.. ? Önceden sadece sınıf öğretmenlerine bir hediye alınır ve öğretmenler günü öylece son bulurmuş. Fakat şimdi öyle mi? Her ders için ayrı bir öğretmeniniz var ve hepsini de ayrı ayrı çok seviyorsunuz. O zaman alacağınız hediye sayısı da artıyor ve haliyle de kararsızlığa düşüyorsunuz. Ama kararsız kalmanıza fırsat vermeyecek harika hediye önerilerimiz var..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz