Ana Sayfa Hediye Damatlara Özel Hediyeler

Damatlara Özel Hediyeler

2253
0

Düğün denildiği zaman insanların akıllarına her zaman gelinler gelmektedir. Halbuki son dönemlerde damatlar da düğünde kendilerini mükemmel hissetmek istiyor. Dolayısıyla gelin adayları yalnızca kendileri için değil aynı zamanda eşleri için de en iyisini tercih etmeliler.

Mükemmel Damat Saatleri

Erkeklerin en önemli aksesuarlarından bir tanesi hiç şüphesiz ki saatler. Damatların en güzel günlerinde güzel görünmeleri adına kıyafetlerini tamamlayıcı bir damat saatine sahip olması gerekiyor. Damat kol saati seçerken damatlığın rengine uyumlu olacak kordonu ve kayışı olan modeller arasından seçim yapılmalı.

En Şık Kol Düğmeleri

Şimdilerde birçok farklı modelde hazırlanan kol düğmelerinin papyon ya da kravat ile uyumlu olmalıdır. Mesela renkli bir kravat tercih ediliyorsa, bunun yanında düz bir kol düğmesi kullanılmamalıdır. Kol düğmesi seçimi yapılırken damatlığın gömlek kol boyutlarına dikkat edilmesi gerekiyor. Boyutların eş tutulması sonrasında istenilen şık görüntü ortaya çıkacaktır.

Damatlığı Tamamlayıcı Kravat İğneleri

Kravat iğnesi denildiği zaman insanların akıllarına çoğu zaman klasik modeller geliyor. Ancak yarı değerli ve değerleri taşlarla hazırlanmış olan kravat iğneleri sayesinde damat adayları tam anlamıyla istedikleri şık görüntüye erişmiş oluyor. Hatta gelin saçına takılacak taçtaki taşlardan kravat iğnesi yaptırılarak çift arasındaki uyum ortaya çıkartılabilir.

Kişisel Tarzda Ayakkabı ve Cüzdan

Bu iki aksesuarın damat için özel olması adına kişiselleştirilmesi büyük bir önem taşıyor. Damadın isminin baş harflerinin işletildiği tarzda bir cüzdan ve aynı işlemin damadın ayakkabılarına da yaptırılması onun kendini özel hissetmesini sağlayacaktır. Böylece damat bu mutlu gününde kendini çok daha iyi hissedecektir.

Alternatif Tarzda Hediyeler

Kimi zaman damat adayları yukarıda belirtilen aksesuarların hiçbirini beğenmeyebilir. Böylesi durumlarda yapılması gereken şey damat adayının hoşuna gidecek tarzda seçenekler arasından tercih yapmak. Nasıl ki gelin adayının aksesuarlarında vintage detaylar bulunuyorsa aynı şey damatlar için de geçerli olabilir. Kol saati kullanmak yerine köstekli bir cep saati ya da fular ile birlikte damat bulunduğu düğün mekanına çok daha uyumlu bir jale gelebilir. Burada en önemli olan şey ise çiftin birbiri ile uyumu olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz