Ana Sayfa Hediye Arkadaş için harika hediye önerileri

Arkadaş için harika hediye önerileri

2147
0

Sevdiklerimize hislerimizi anlatmak için bazen ise mutlu olmalarını istediğimiz için hediyeler alırız. Birlikte gülüp eğlendiğimiz, yeri gelince birbirimizin derdine ağladığımız dostlarımız için arkadaşa sürpriz hediye almak ise bizler için hem öncesinde hem de sonrasında çok keyiflidir.

Arkadaşlarımıza hediye almak hediye almanın gerçekten en eğlenceli hali olabilir. Arkadaşa sürpriz hediye seçimi yaptığınız zaman sizi yanlış anlayacak mı diye düşünmezsiniz çünkü yakın arkadaşlar birbirlerinin içlerini bilir. Arkadaşınıza hediye alırken onun nelerden hoşlandığını, ilgi alanlarını ve ihtiyaçlarını bildiğiniz için rahat rahat tercih yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza hediye alırken en çok yaşayacağınız sorun ise artık alacak şey kalmamış olmasıdır. Ya da hiç bir hediyenin arkadaşınıza almak isteyeceğiniz kadar güzel gelmemesidir. Bazen arkadaşınızın sizin desteğinize veya biraz mutlu olmaya ihtiyacı olduğunu hissedersiniz, bazen ise sadece içinizden gelir. İşte bu durumlarda bir tişört, takı gibi sıkıcı seçenekleri değerlendirmek istemezsiniz. Ne almalı diye düşünüp kötü bir tercih yapma korkunuz olmasın. Çünkü tam da bu durum için sizlere birbirinden güzel arkadaşa sürpriz hediye seçenekleri sunacağız.

Arkadaşa Sürpriz Hediyeler

Helen Kutusu

Özellikle kız arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz Helen Kutusu pijama partilerinize yeni bir soluk getirecek. Maske hazırlama seti, uyku gözlüğü, saç bandı ve peeling diski ile çok güzel bir kutu iken vanilya kokulu gold mum ile bakımınıza ayrım bir aroma katacaktır. Eğer bir kız arkadaşınızı biraz şımartmak isterseniz Helen Kutusu sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır. Dermokilin doğal maskesi ile yüzünüz, vanilya kokulu mum ile ruhunuz dinlenecek.

Gece Lambası

Karanlığı sevmeyen hiç sevmiyor seven ise ışığa katlanamıyor. Arkadaşınız karanlığa dayanamıyor diyelim, onun için güzel bir gece lambası almanız çok güzel bir jest olacaktır. Arkadaşınızı olası gece uyanmalarında yatakta deli gibi telefon arayıp ışığını açmaya çalışmaktan da kurtarmış olacaksınız. Sürpriz hediye almak istediğiniz arkadaşınız karanlığı seviyor diyelim, zifiri karanlıkta vakit geçirmek zor olacağı için odayı çok aydınlatmayacak ama loş tutacak bir gece lambası tercih edebilirsiniz. Böylelikle arkadaşınızın yerinden kalkınca düşmesini, kendini bir yere vurmasını engellemiş olurken keyif aldığı aydınlığı da bozmamış olacaksınız. Geçe lambalarının o kadar farklı model ve çeşidi var ki arkadaşınızın tarzına ve cebinize uygun bir model bulmakta zorlanmayacaksınızdır.

Erkeğe Hediye Kutusu

Kız arkadaşlarımız için Helen Kutusu var da erkek arkadaşlarımıza bir şey yok mu? Tabii ki var. Muhiku erkek arkadaşlarımıza da sürpriz yapıp mutlu edebilmemiz için çok şık ve klas bir kutu tasarladı. Kutu içerisinde bir adet dünya kahvesi, siyah bir kupa ve bunlarla müthiş uyumlu istediğiniz bir kitap bulunuyor. Bunlarla da bitmedi tabii siyah kalem (çünkü neden bilmiyoruz ama erkekler kalem hediye edildiği zaman çok mutlu oluyor), kutu ile uyumlu siyah mum ve Rebul’un benim çok sevdiğim Dark Spice -Baharatların Gizemli Dünyası- kolonyası bulunuyor. Kutu ürünlerinin birbiri ile uyumu ve her ürünün kullanışlı olması da kutunun güzelliklerindendir.

Kumbara

En yakın arkadaşı ile türlü hayal kurmayan yoktur. Bu hayallerin kimi ileride planlara dönüşürken kimileri hayal olarak kalır. Arkadaşlarımızla kurduğumuz hayaller ister gerçekleşsin ister gerçekleşmesin birlikte bir şeyler paylaşabildiğiniz bir arkadaşınızın olması paha biçilemezdir. Eğer siz de arkadaşlarınızla birlikte hayaller kuruyorsanız bu hayalleri bir adım ileri götürmek en azından çabalamak için arkadaşa sürpriz hediye olarak kumbara hediye alabilirsiniz. Kumbaranın aynısından kendinize de alarak üzerine “Hayallerimiz için.” gibi hediyenizin anlamını vurgulayacak cümleler yazabilirsiniz. Hayalleriniz gerçek olur mu bilemeyiz fakat bu süreçte arkadaşınızla geçirdiğiniz zamanın ve eğlencelerinizin her zaman baki kalacağına emin olabilirsiniz.

Forma

Günümüzde futbol ve basketbol en çok takip edilen ve taraftarı olan spor dallarıdır. İster kadın, ister erkek hiç fark etmez arkadaşınız bir fanatik ise bu hediye seçeneği tam sizlik. Direkt forma almak yerine lisanslı tişört veya polar da tercih edebilirsiniz. Tamamen sizin ve arkadaşınızın keyfine göre tercih edebilirsiniz. Eğer arkadaşınızla aynı kulübün taraftarı iseniz bu seçenek şimdiden sizin de içinize sinmiş olmalıdır. Çünkü takımımızı ne kadar sevsek de günlük hayatta o kadar çok önceliğimiz oluyor ki maalesef bu tarz bir ürün almamıza sıra gelmiyor. Arkadaşımızdan böyle bir hediye geldiğinde ise dünyaların bizim olacağını tartışmamıza dahi gerek yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz