Ana Sayfa Bebek Hediyeleri 2019 Bebekler için hediye fikirleri! :)

2019 Bebekler için hediye fikirleri! :)

2282
0

Hediyelerin en özelini ve güzelini hak eden en önemli kitlelerden birisi de çocuklardır. Siz de onları mutlu etmenin en kolay yönteminin hediye olduğunu düşünüyorsanız, yapacağınız renkli seçimlerle çocukların hafızalarına iyi biri olarak kazınabilirsiniz 🙂 Bebeği olan biricik arkadaşınıza yeni bebek hediyesi alamadığınız için üzülüyorsanız, 2020 yılı sizin için büyük bir fırsat! Hem yılbaşı hediyesi hem de yeni bebek hediyesi olarak verebileceğiniz bu şirin ürünler sayesinde siz susacaksınız hediyeleriniz konuşacak…

Birbirinden Renkli Yeni Bebek Hediyeleri

İki Fotoğraflı Bebek Yastığı

Yastık olmaktan da öte, senelerce sizi hatırlatacak bir hatıra olacak iki fotoğraflı bebek yastıkları sizce de çok şirin değil mi? Yastığın kız ve erkek bebeklere özel iki renk alternatifi bulunmaktadır. Yastık üzerine bebeğin ismini, fotoğraflarını ve dilediğiniz mesajı eklemeniz mümkündür.

Yeni Bebeklere Özel Doğum Günü Posteri

2020 yılının ilk gününde yeni yaşına girecek olan bebeklere şirin mi şirin bir poster hazırlatmaya ne dersiniz? Yeni Bebeklere Özel Doğum Günü Posteri üzerindeki fotoğrafı ve metinleri istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

En Güzel 2019 Hediyesi Bebek Önlüğü

Mavi ve pembe olmak üzere iki renk seçeneği bulunan bebek önlükleri tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Önlüğün üzerine istediğiniz mesajı yazdırarak, akıllardan silinmeyecek bir yeni bebek hediyesi vermiş olacaksınız.

Dökülmelere Karşı Plastik Bebek Önlüğü

Çocukların yemek yeme deneyimini kazanana kadar sahip olabilecekleri en güzel şey; Dökülmelere Karşı Plastik Bebek Önlüğü… 5 farklı renk seçeneği bulunan bu bebek önlükleri sayesinde annelerin gözü arkada kalmayacak!

Aşk ile Üretildi Bebek Zıbını

%100 aşk ile üretildi bebek zıbını ile çocuğunuzun tamamen aşk ürünü olduğunu herkese gösterin 🙂 Eğlenceli bir yeni bebek hediyesi arıyorsanız bu zıbınlar tam da aradığınız nitelikte!

Minik Prenses Sertifikası

Prenseslere özel olarak tasarlanmış ve senelerce anlamını hiç yitirmeden saklanabilecek Minik Prenses Sertifikası herkesin favorisi olmayı başarıyor. Sertifika üzerindeki metinleri ve fotoğrafı dilediğiniz gibi değiştirebilmektesiniz.

Bebeklere Özel Fotoğraflı HDF Çerçeve

Fotoğraflı HDF çerçeveler ile miniklerin odalarını renklendirmeye hazır olun! Kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi renkte üretilen bu çerçevelere istediğiniz fotoğrafı bastırabiliyorsunuz.

Bebeklere Özel Rengarenk Magnetler

Şirin mi şirin bir hediye arıyorsanız, Bebeklere Özel Rengarenk Magnetler ile tanışmadan geçmeyin! 4 farklı modeli bulunan bu magnetlerin üzerine bebeklerin isimlerini ve fotoğrafını bastırabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz