Ana Sayfa Diğer Çocuk Akıllı Saatleri

Çocuk Akıllı Saatleri

388
0

Okul Döneminin Kurtarıcısı, Ebeveynlerin En İyi Dostu Çocuk Akıllı Saatler

Okula dönüş döneminde biz ebeveynlerin en çok düşündüğü konulardan birisi de çocuğumuzun güvenliği. Biz işteyken onlar okulda mı, okul çıkışında eve zamanında gittiler mi, kimlerle zaman geçiriyorlar? Bu gibi düşünceler zihnimizi epey kurcalarken bir yandan da onunla iletişim kurmanın yollarını düşünürüz.

Bütün bu stresi omuzlarımızdan atmamıza yardımcı olacak bir ürünle tanışmak ister misiniz?

Hemen her bütçeye uygun birbirinden avantajlı fiyatlara satın alabileceğiniz en iyi öneri fırsatlarından yararlanarak ihtiyacınız olanı en hesaplı fiyata satın alabilirsiniz.

En İyi 5 Çocuk Akıllı Saat Modeli

Çocukları teknolojinin bazen boğucu duruma gelen yoğunluğundan uzak tutacak, ekstra bir telefona ihtiyaç duymanıza engel olacak çocuk akıllı saatleri hem sizi rahatlatacak hem de çocuğunuzu memnun edecek.

Tarafsız editörler tarafından titizlikle hazırlanan akıllı çocuk saatleri, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürün modelleri ve öneri listeleri hakkında detaylı bilgi için neoldu.com tavsiye kategorisinde yer alan içerikleri ziyaret edebilirsiniz.

 1. Elari KidPhone

Pratik bir hatla çocuğunuza bir telefonun iletişim açısından sunabileceği her şeyi veren Elari KidPhone, güçlü donanımı ve android işletim sisteminin desteği ile uzun süre kullanabileceğiniz bir akıllı saat. Kişiselleştirilebilir arayüzü, çocuğunuzun yaratıcılığını desteklerken sesli ve görüntülü arama imkânı çocuğunuzu her zaman görmenize ya da duymanıza olanak sağlar. Onaylı kişi listesi sayesinde yabancı kişiler çocuğunuza ulaşamayacak. Eğitici oyun entregresi sayesinde çocuğunuzun güvenilir oyunlar oynadığından emin olabilirsiniz. Mesajlaşma ve fotoğraf çekebilme olanağı da sunan bu akıllı saat sayesinde tüm aile mutlu olacak.

Teknik Özellikler:

 • Kamera: 2 mp
 • Hafıza: 4 gb
 • Batarya: 580 mAh

 

 1. TCL Movetime Mt42

Android işletim sisteminin desteği ile hazırlanan TCL Movietime Mt42, 4G teknolojili görüntülü görüşme imkanı sunuyor. Okuldan çıkan çocuğunuzun bir sonraki rotasını anlamamıza yardımcı olacak GPS uygulaması sayesinde çocuğunuzun daimi güvenliğinden emin olabileceksiniz. Çocuğunuz beklenmedik bir yolculuğa mı çıkıyor? Sakın telaşlanmayın, çocuğunuzun hareketini algılayan bu saat sizlere önceden ayarlanan metin ya da sesli mesajlar ile bunu hemen bildirecek. Su geçirmez dayanıklı yapıdaki TCL Movietime Mt42, enerjik çocuğunuza uzun yıllar eşlik edebilecek.

Teknik Özellikler:

 • Ekran: 1.54 inç
 • Su Geçirmezlik: IP65
 • Kamera : 2 MP
 • İşletim Türü: Android

 

 1. Apple Watch SE

Apple Watch saatinizi telefonu olmayan çocuğunuzun da kullanabileceğini biliyor muydunuz? En iyi akıllı saat modelleri arasında İPhone’unuzu çocuğunuza Apple Watch’ı kurmak için kullanabilirsiniz. Çocuğunuz telefon görüşmesi ve mesajlar uygulamasını kullanarak sizinle rahatça iletişim kurabilir. Family Setup çocuğunuzun konumunu sizinle paylaşır ve onun güvende olup olmadığını anlamanıza yardımcı olur. Size de çocuğunuzdan haberdar olmanın verdiği huzuru karşılamak düşer.

Teknik Özellikler:

 • Ekran: Retina ekran 1000 nite kadar
 • Kasa Çapı: 44 mm veya 40 mm

 

 1. Bilicra Vision

Bilicra Vision, bir ebeveyn düşündüğünüz her şeyi sizin için düşünmüş bir akıllı saat. 48 saate varan pil ömrü, çocuğunuzun güvenliğinden tedirgin olmanıza asla izin vermeyecek kadar destekleyici. Çocuğunuzun okul çıkışında nerede olduğunu görebilmenizi sağlayan GPS uygulaması gönlünüzü ferahlatacak cinsten. Arama ve sesli mesaj özelliği ile çocuğunuzla iletişiminizin kopmasına gerek kalmayacak size de rahat bir nefes almak düşecek.

Teknik Özellikler:

 • Uyku Takibi : Var
 • İşletim Türü: Standart
 • Adımsayar: Var
 • GPS: Var
 • Kamera : Var

 

 1. Smartberry Brave Q19

Türkçe menü desteği ve sim kart imkanı sunan Brave Q19, çocuğunuzun konum takibini yapabilmenize ve onunla her an iletişim kurabilmenize yardımcı olur. Hem sizin hem çocuğunuzun birbirinize rahatça ulaşabilmeniz adına çift yönlü arama desteği sunar. Uzaktan dinleme imkanı da veren bu akıllı saat çocuğunuzun etrafındaki tehlikeleri derhal uzaklaştırmanıza yardımcı olacak.

 

Teknik Özellikler:

Şarj Süresi: 24-36 Saat

GPS: Var

Kamera : Var

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz