Ana Sayfa Genel Kankaya Doğum Günü Mesajı Örneği

Kankaya Doğum Günü Mesajı Örneği

2069
0

Hayatınızın içerisinde önemli yerlere sahip olan kişilerden birisi de en yakın arkadaşınızdır. Yediğinizin ve içtiğinizin ayrı gitmediği kankanızla pek çok anıyı geride bırakırken yenileri için de birbirinize enerji veriyor olabilirsiniz. Yan yana geçirdiğiniz birçok gün ile birlikte hem iyi hem de kötü anıların ortak kahramanları da sizsinizdir. Yaşamınızın tam da orta noktasında bulunan kankanınızın doğum günü sizin için de büyük bir önem taşır. Ona hayatındaki en büyük doğum günü sürprizini hazırlayabilir, tüm sevdiklerinin yanında olabileceği unutulmaz bir eğlencenin hazırlıklarını yapabilirsiniz. Tüm bunların yanında en yakın arkadaşınıza duygularınızı tam olarak ifade etmeniz, varlığının sizin için ne anlama geldiğini belirtmeniz gerekir.  Kendi hislerinizi ifade etmekte zorlandığınız zaman kankaya uzun doğum günü mesajı, sizin en büyük yardımcınız olur. Birçok mesaj içerisinden hem sizin ilişkinizi hem de sizin duygunuzu en doğru şekilde aktaracak mesajları seçebilirsiniz. İlham kaynağınız olabilecek içeriklerle en yakın arkadaşınıza hislerinizi iletebilir, doğum gününü kutlarken aynı zamanda ona iyi dileklerini de iletebilirsiniz. Bir yaş daha büyümenin ve olgunlaşmanın verdiği heyecanın yanında, bir seneyi daha geride bırakmanın hüznünü hisseden kankanızın yüzünde gülücükler açtırabilirsiniz. Böylece arkadaşınızla aranızdaki sevgiyle ördüğünüz samimi dostluk bağları da güçlenebilir. Sizin duygularınızın ve kendisine verdiğiniz değerin baş rolde olduğu mesajınızı, arkadaşınız uzun yıllar sonrasında dahi mutlu bir şekilde anımsayabilir.

Kankaya İyi ki Doğdun Mesajları

~ Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşlara. . .

~ Bu dünyada eşi benzeri olmayan birisi varsa oda sensindir doğum günün kutlu olsun kardeşim.

~ Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Allah hep gönlüne göre versin mutlu yıllar.

~ Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara. . .

~ Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.

~ Tatlı tatlı gülümser, insancıl hareketler doğum günün ya bugün sürprizler seni bekler. . .

~ Dünyadaki en güzel et, erkeğin başındaki ettir bence. Yani bu kadar kadın yanılıyor olamaz demi aşkım. Yıllar yılı başımın etini yemen dileklerimle doğum gününü kutlarım.

~ Bugün senin doğum günün bizim için de özel bir gün çünkü senin gibi özel bir arkadaşımız var nice nice yıllara.

~ Bu gün doğum Günün biliyorum gardaş..Fakat..Satılmayı satmanın ne demek olduğunu öğrettiler bize kitabımızda doğum günü mesajı yazmaz bizim o kadar

~ Sen doğduğunda yağmur yağıyordu. Aslında yağmur değil yıldızlar ağlıyordu. Çünkü aralarından en güzel yıldız kayıp, dünyaya doğuyordu. İyi ki doğdun.

~ Seni veren Allah’a kurban olayım iyi ki varsın.kanka.Doğum günün kutlu olsun.

~ Her şeyinle çok farklısın kanka, bu alemde seni tek geçerim en güzel doğum günlerini de gönülden kutlarım.

~ Sen olmadıktan sonra tatilde olmanın ne anlamı var, en güzel vakitlerim senin yanındayken geçiyor kankam. Doğum günün kutlu olsun.

~ Unuttum sandın dimi yemezler ben hiç unutur muyum kanka böyle bir günü unutmak mümkün mü,şampiyon olmuştuk bugün hey gidi

~ Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

~ Güzellik kalpten gelen bir şeydir. Senin o güler yüzüne hayranım kan kardeşim nice yıllara dilerim.

~ Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın. İyi ki doğdun.

~ İlkbaharımsın kanka en yalnız hissettiğim günlerimin dostu, en kötü günlerimin arkadaşı oldun bugün doğum günün ama yanında değilim. Umarım telafi edebilirim doğum günün kutlu olsun.

~ İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun, nice yaşlara.

~ Bugünü unuttum sandın dimi. Hiç unutur muyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

~ Mutlu Yıllar kardeşim ..İyiki Doğdun..

~ La bugün neydi mühim bir gündü ama neydi. Hatırlayamıyorum. Noel değil, 23 Nisan değil neydi. Hatırlarsan bana yaz. Doğum gününü unuttum sandın demi, nice yıllara. . .

~ Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım arkadaşım.

~ Güller, laleler, bütün çiçekler solar. Çelik ve demir kırılır ama sağlam arkadaşlık ne solar ne de kırılır. Doğum gün kutlu olsun canım arkadaşım.

~ Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara. . .

~ Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Sen benim canım dostumsun. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara.

~ Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun KANKAAA.

~ Öpücükler gülücükler cicili bicili sms ler atmıyorum erkeğiz biz delikanlıyız doğum günü de neymiş desem de olmaz öyle nice yıllara hacıı

~ Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

~ Gülmen için benim devamlı yanında olmam gerekiyor, uzakta olsam da kalbim hep seninle birlikte atıyor kankam doğum günün kutlu olsun.

~ Sen canımın canı canım arkadaşımsın iyi ki doğmuşsun.

~ Gönüllerimizde hiç yerin eksik olmazken yanımızda olman ne de güzel iyi ki doğmuşsun.

~ Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki varsın arkadaşım, iyi ki doğdun nice yaşlara.

~ Bu mesajı dünyanın en tatlı kankasına gönderiyorum bugün onun doğum günüymüş tüm kalbimle de kutluyorum.

~ Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

~ İyi ki doğdun. . . Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma. . .

~ Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün başlangış olsun. Yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım.

~ Doğum gününmüş kanka…Ebeninnnnnn eline sağlık:).İyi ki doğurtmuş seni

~ Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz