Ana Sayfa Diğer Siyah Tayt Modelleri

Siyah Tayt Modelleri

696
0

Siyah Tayt Modelleri

Kadınlar tarafından tayt giymek en çok sevilen kombinlerden birisidir. Klasik olarak siyah tayt modelleri ise sık sık kombinlerde karşınıza çıkar. Gerek kumaş yapısıyla gerek uygun fiyatıyla gerekse tüm bedenlere olan uyumuyla siyah renkten oluşan tayt modelleri daha fazla tercih ediliyor. Kullandıkça memnun bırakan siyah modeller tüm kombinlerde yer alabiliyor.

Klasik Siyah Tayt Modelleri

Daha çok klasik spor kombinlerde kullanılan siyah tayt modelleri yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılıyor. Kış aylarında yün içeren esnek kumaşlar ve polar içeren kalın kumaşlar tercih ediliyor. Yaz aylarında ise pamuklu, penye ve fitilli ya da transparan kumaşlar tercih ediliyor. Böylece mevsime uygun tayt modelleri giyiliyor.

Yüksek Bel Siyah Tayt Modelleri

Siyah tayt modelleri arasında yüksek bel modeller gün boyu daha fazla rahatlık sunuyor. Bel kısmını ve göbek kısmını kapatan modeller sütyen ve büstiyerler ile kombin yapılabilir. Hem şıklığın hem de rahatlık ve sportif tarzın sembolü olan taytlar https://www.stilefit.com/siyah-tayt adresinde güncel stoklarıyla mevcuttur.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz