Ana Sayfa Anneler Günü Hediyeleri Ahşap Duvar Saati Hediyesi Önerileri

Ahşap Duvar Saati Hediyesi Önerileri

3379
0

Hediyeler hayatımızın olmazsa olmazı.. Doğum günlerinde, sevgililer gününde, anneler gününde vb. özel günlerde hemen “Ne hediye alsam?” telaşına kapılırız. Hayatımızın bir parçası olan hediyeleşme eylemi, sevgi bağlarımızı daha da kuvvetlendirir. Şimdi gelelim hediye seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalara.. Hediye alacağınız kişinin nelerden hoşlanıp, nelerden hoşlanmadığı konusunda bilgi sahibi olmalısınız ki ona göre bir hediye belirleyin. Meselâ bakımına oldukça özen gösteren birisine bakım ürünleri hediye edebilirsiniz. Ama parfüm, makyaj malzemesi vb. hediyeler o kadar sıradan hale geldi ki hediye alırken ister istemez gözümüz farklı seçenekleri arıyor. Orijinal bir hediye almak, hatta hediyenizin sürekli göz önünde olmasını istiyorsanız ahşap duvar saatleri tam dilediğiniz gibi bir hediye olmaya hazır. Sürekli göz önünde olan bir hediye seçeneği derken tam da bunu kastetmiştik. Dilerseniz en şık ve en özel ahşap duvar saatlerimize bir göz atalım, ne dersiniz?

En Orijinal Hediye Seçeneği: Ahşap Duvar Saatleri

Tasarım Ahşap Duvar Saatleri

Ahşap tasarım duvar saatleri ile size hitap eden saate sahip olmanız mümkün. Volkswagen meraklılarının çok seveceğini düşündüğümüz, farklı modelleri de bulunan bu duvar saatinin kedili versiyonu da mevcut.

Kişiye Özel Güllerden Kalp Ahşap Duvar Saati

Sevgilinize unutamayacağı, özel bir hediye mi almak istiyorsunuz? Tasarımıyla büyüleyen, bu güllü ahşap saat eminiz sevgilinizin şimdiye kadar aldığı en güzel hediyelerden olacak. Üzerine sevgilinizle isimlerinizin baş harfini de kazıtabileceğiniz bu ahşap saat romantiklik kokuyor. Yeni ev hediyesi olarakta hediye edilebilecek bu duvar saati odanın havasını değiştirecek.

Yokluğunda Her Gün Bir Yıl Gibi Ahşap Duvar Saati

Okulu ya da işi gereği yanınızda bulunamayan sevgilinize hem duygusal hem de romantik bir sürpriz yapmaya var mısınız? Yokluğunda her gün bir yıl gibi geçiyor ahşap duvar saatinin neredeyse manevi açıdan etkileyemeyeceği kimse yok. Unutmayın, mesafeler aşka engel değil.. ?

Yeni Evlilere Özel Kare Ahşap Duvar Saati

Sabrının meyvesini sonradan evlenerek toplayan aşıklara özel olarak tasarlanmış bu ahşap duvar saati yeni evlilere hediye edilebilecek en güzel ürünlerden! Böylelikle hem yeni ev hem de yeni evlilik hediyesini aynı anda almış olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Sensiz Geçen Zamanın Anlamı Yok Ahşap Duvar Saati

Sevgilinize kurabileceğiniz en güzel cümlelerden birisidir “Sensiz geçen zamanın anlamı yok“… Hayatınıza anlam katan sevgiliniz bu hediyeniz karşısında büyülenecek.

Kişiye Özel Kare Ahşap Duvar Saati

Üzerine isim yazdırılabilen kişiye özel kare ahşap duvar saati, zaman geçtikçe birbirine daha da bağlanan çiftlerin sahip olması gereken bir ürün. Aşka, saati öğrenmek için başınızı çevirdiğiniz bir duvar saatinde rastlarsınız bazen..

Evlendik Mutluyuz Ahşap Duvar Saati

Artık düğüne dair hatıralar sadece davetiyeler ya da düğün fotoğraflarıyla kalmıyor. Evlilik tarihinizi duvar saatinize de kazıtıp ölümsüzleştirmeniz mümkün. Evlendik mutluyuz ahşap duvar saati, eminiz yeni evli çiftlerin çok hoşuna gidecek ?

Yeni Annelere Özel Ahşap Duvar Saati

Bu seneki anneler gününde anneliğinin ilk senesini kutlayacak olan annelere özel olarak tasarlanmış bu ahşap duvar saati üzerine dilediğiniz metni yazdırmanız mümkün. Eşinizin ya da ilk anneler gününü kutlayan yakınlarınızın unutamayacağı bu duvar saati çok konuşulacak.

Tüm önerilerimiz aşağıdaki galerideki gibidir 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz