Ana Sayfa Yaşam Fazla Kilosu Olan Gelin Adaylarının Dikkat Etmesi Gerekenler!

Fazla Kilosu Olan Gelin Adaylarının Dikkat Etmesi Gerekenler!

1751
0

Hayalini kurduğunuz gün geldi çattı! Ama sizin yüzünüz kilolarınız yüzünden gülmüyor mu? Ne yaparsanız yapın o fazlalıklarınızdan kurtulamadınız mı? Hiç üzülmeyin! Unutmayın ki bayanların gizli güçleri vardır, mutlaka çözüm yolu bulunur.Öncelikle ne giyerseniz giyin, sizi siz yapan yüzünüzdeki gülümsemedir. O gün suratı asık, gergin, telaşlı ve stresli bir yüz ifadesine sahipseniz, dünyanın en iyi fiziğine sahip olun ve en güzel gelinliği giymiş olun insanların dikkatini asık yüzünüz çeker. Yani önceliğinizin yüksek enerji olması gerekir.. neşeli ve etrafa sürekli gülücükler saçan bir gelin, aslında en güzel gelindir.

Her insanda kusurlar vardır.. ama bu kusurların dikkat çekmesi kişinin kendi elindedir. Sizin davranışlarınız bunu ön plana da itebilir, görmezden de getirebilir.

Siz de fazla kilolara sahipseniz, düğününüze çok az bir zamanınız kaldıysa ve kilonuzu verecek vaktiniz yoksa.. Yapacağınız tek bir şey var! Vücudunuzu olduğu gibi kabul edip, önce onu çok sevmeniz olacak.

Kendinize güveninizi yok etmeyip.. dim dik bir şekilde kilonuza uygun gelinliği giyip, en özel gününüzde günün yıldızı olacaksınız! Herkes size hayran gözlerle bakacak!

Peki, kiloma uygun gelinliği nasıl tasarlarım?

Öncelikle vücudunuzun farkına varın. Vücut tipinizin hangisi olduğuna karar verin ve bir süreliğine kilolarınızla barışın! Unutmayın siz her halinizle güzelsiniz, 3 – 5 fazla olmuş, ne olmuş!

Vücut tipinize baktıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir kaç püf noktalar var. Bunlar;
Kabarık gelinlik modeli tercih etmeyin. Kilonuzu ön plana çıkartabilir.. belinizi ön plana çıkarıp A kesim gelinlik modellerine bakın.

Veya kilonuz dağınık değil, daha topluysa ve iddalı bir gelin olmak istiyorsanız dar kesim gelinlik tercih edebilirsiniz.. kilonuzu saklamak için duvağınızı uzun model seçebilirsiniz.
Makyajınızı ve saçınızı sade tutun ve aksesuarlardan kaçının. Hatta tek aksesuarınız gelin çiçeğiniz olsun.

Gelinliğinizin üzerinde de aksesuar ve abartılı işlemeler olmaması sizi daha asil, şık ve zayıf gösterecektir. Prenses model gelinlik kesinlikle tercih etmeyiniz. Tek parça gelinlik tercih ediniz ve vücudunuza uygun bedende gelinlik tasarlayın. Vücut ölçünüzden küçük bir gelinlik sizi çok sıkar ve hoş bir görüntü sağlamaz aksine sizi daha kilolu gösterir. Vücut ölçünüzden daha büyük bir gelinlik ise üzerinizde emanet gibi durur ve hoş olmayan bir görüntü sağlar.

Ve en önemlisi gülümsemeyi sakın unutmayın! Heyecanınızı ve neşenizi kaçıracak hiç bir şeye müsaade etmeyin.. o gün sizin gününüz ve günün yıldızı sizsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz